top of page

Een luchtige ceremonie wordt 'easy' als je hieraan denkt!

Foto van schrijver: MyrelMyrel

Misschien heb je wel eens met kromme tenen geluisterd naar een zogenaamd `grappige’ speech van een vriend, vader of tante van degene die ging trouwen.


Zo'n toespraak waarin bijvoorbeeld een lijstje met exen werd genoemd (top... 😖), een waarin de reden van een tijdelijke breuk breed werd uitgemeten of waarin ongemakkelijke situaties uit de kindertijd voorbij kwamen die niet per se heel leuk zijn om te delen met anderen...


Speechen – en het schrijven ervan – is een kunst op zich. Je moet altijd een goede balans weten te vinden en aanvoelen welke grap passend is en wat over de grens is. Dit geldt niet alleen voor een vriend die speecht tijdens de borrel of het diner.


Misschien weegt dit nog wel zwaarder wanneer je een heel liefdesverhaal mag delen.


Als andere aanwezigen ongemakkelijk worden door wat er gezegd wordt, heb je in ieder geval niet de juiste toon te pakken!


Het kan natuurlijk zijn dat jullie liefde niet altijd even stabiel is geweest of er andere nare dingen zijn gebeurd in jullie leven die je op zo’n liefdevolle dag niet aan bod wilt laten komen.


Dan is het best spannend wat er tijdens de ceremonie wordt verteld, kan ik me zo voorstellen. In het onderstaande filmpje geef ik een 3 tips die je kunnen helpen om dat moment zo ontspannen mogelijk door te komen 😊


Want het allerbelangrijkste is dat jullie kunnen genieten en na afloop met een warm gevoel terugkijken op het moment waarop jullie volmondig JA gezegd hebben!








3 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Contact

  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

Myrel Fleur
Amersfoort

Reist door heel NL en het buitenland

​

T: 06 19 39 43 46

© 2024 Myrel Fleur 

bottom of page